KONST / Litografier / Färglitografi 15123014
nr 1512 3014
Monica Schultz
(f. 1942), Sverige
Parkbänk i lummig trädgård. Signerad, daterad -85. Numrerad 132/220. Färglitografi. Bildmått: 31x38 cm, yttermått inklusive ram: 46x52 cm
Kondition: saknar glas
Monica Schultz, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 19 december 2022
kl 18:26:42